Oferta pracy – programista systemów wbudowanych

Firma P.M. Sp. z o.o. poszukuje do zatrudnienia od zaraz dwóch kandydatów na stanowisko

Programista systemów wbudowanych

Miejsce pracy – Warszawa, ul. Żelazna.

Firma oferuje:
Pracę nad nowymi projektami, stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, B2B),
elastyczny czas pracy szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych, możliwe wyjazdy służbowe do Danii.

Wymagania:
– bardzo dobre umiejętności programowania w języku C (znajomość C# mile widziana),
– konieczna dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z oddziałami za granicą,
– umiejętności analityczne i projektowe,
– wykształcenie średnie: Elektronika, Elektrotechnika, Systemy Telekomunikacyjne,
– wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych,
– dobra orientacja w aplikacjach opartych na mikrokontrolerach,
– mile wdziana znajomość programów: PRQA, Code Sonar, Solid Works,
Lauterbach Trace 32, Keil-MDK Arm Compiler,

Obowiązki:
– rozwój lub tworzenie oprogramowania układów elektronicznych,
– wykonywanie testów i pomiarów na prototypach,
– przygotowywanie specyfikacji, procedur, planów, przypadków i raportów testowych,
– aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji,
– współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą.

Idealny kandydat to przede wszystkim osoba zmotywowana do pracy. Motywacja do pracy stanowi jeden z kluczowych aspektów, na które będzie zwracana uwaga w procesie rekrutacji nowych pracowników.
Firma P.M. szuka osób, które w pracy chcą rozwijać swoje zainteresowania i pasje zawodowe oraz na dłużej zechcą związać z tą firmą swoją karierę zawodową. Istotnym czynnikiem jest chęć poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy oraz do rozwijania umiejętności zawodowych.
Istotne jest, aby plany rozwoju kandydata były zbieżne z celami i kierunkami rozwoju firmy.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem w firmie P.M. proszone są o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim na adres: ryszard.marczak3@o2.pl.

O firmie P.M. sp. z o.o.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych konsultantów i pracowników.
Spółka P.M. sp. z o.o. współpracuje ściśle z firmą z Danii „JE electronic a/s”, dla której wykonuje projekty.

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
– Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.M. Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Szerokiej 6, w 05-230 Kobyłce,
– Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
– Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
– Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

O autorze