[WARSZTATY] Discover(y) Digital World – odkryj systemy cyfrowe w praktyce

TECHDAYS.pl oraz KAMAMI.pl wspólnie z firmami: Digilent i STMicroelectronics zapraszają na warsztaty Discover(y) Digital World, które odbędą się w Warszawie dn. 14.12.2017.

Celem szkolenia jest przybliżenie wybranych zagadnień związanych z pomiarami i testowaniem systemów cyfrowych. Szkolenie jest kierowane szczególnie do zajmujących się projektowaniem urządzeń cyfrowych konstruktorów-programistów, których praca nie może przebiegać w oderwaniu od sprzętu.

W trakcie warsztatów uczestnicy wykonają kilka ćwiczeń polegających na badaniu rzeczywistych aplikacji. Będą podejmować próbę naprawienia uszkodzonego interfejsu wyświetlacza, a także projektować własną aplikację wykorzystującą efekty świetlne.

Ćwiczenia będą prowadzone z użyciem kompaktowego zestawu pomiarowego Analog Discovery 2 (udostępnianego każdemu uczestnikowi na czas trwania warsztatów) oraz zestawu ewaluacyjnego NUCLEO-F411RE z mikrokontrolerem z rodziny STM32.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają na własność zestawy złożone z elementów niezbędnych do odbycia szkolenia, zawierające między innymi:

Po zakończeniu zajęć każdy z uczestników otrzymuje przygotowany elektronicznie imienny CERTYFIKAT poświadczający udział w szkoleniu.

UPOMINEK!
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy niespodziankę: BONY PODARUNKOWE z kodem rabatowym na bezpłatną kwartalną prenumeratę miesięcznika ELEKTRONIKA PRAKTYCZNA. Bony będziemy rozdawać podczas warsztatów.

Rejestracje oraz program warsztatów i inne bliższe informacje są dostępne na stronie TECHDAYS.pl.

O autorze