ACCREA Engineering – stanowisko Programista Systemów Wbudowanych

ACCREA Engineering ‐ rozwijające się biuro inżynieryjno‐projektowe, tworzące zaawansowane konstrukcje robotyczne ‐ poszukuje ludzi pełnych pasji, zafascynowanych robotyką, do pracy przy projektach związanych z robotyką medyczną i społeczną, na stanowisko:

Programista systemów wbudowanych

Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

● programowanie mikrokontrolerów STM32 w języku C
● projektowanie schematów i PCB
● projektowanie układów sterowania
● ścisła współpraca z zespołem mechaników i programistów
● sporządzanie dokumentacji (j.polski oraz j.angielski)

Biegła znajomość:

● język C/C++
● praca z systemami operacyjnymi z rodziny Linux
● oprogramowanie MATLAB i Simulink
● programowanie mikrokontrolerów STM32
● dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Podstawowa znajomość:

● oprogramowanie Autodesk EAGLE
● czytanie schematów elektronicznych
● montaż PCB w technologii SMT i THT
● systemy wersjonowania Git i SVN
● obsługa przyrządów warsztatowych (zasilacz, oscyloskop, generator, itp.)
● analiza działania gotowych układów oraz projektowanie własnych

Mile widziane:

● znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
● doświadczenie z komputerami jednopłytkowymi (Raspberry Pi, BeagleBone, itp.)
● samodoskonalenie i rozwój zawodowych umiejętności
● umiejętność dokumentowania kodu i postępów prac
● umiejętność szybkiego zdobywania nowej wiedzy
● kreatywność, umiejętność samodzielnej pracy
● komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferta:

● umowa o pracę
● atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
● możliwa realizacja przemysłowego doktoratu
● udział w międzynarodowych konferencjach związanych z robotyką
● praca w międzynarodowym środowisku, przy wysoce innowacyjnych projektach
● przykładowe projekty: skiddyrobot.com , www.remedi-project.eu , www.ramcip-project.eu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: jobs@accrea.com.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833, ze zm.)

Poszukujemy również kandydatów na poniższe stanowiska:

O autorze