ACCREA Engineering – stanowisko Specjalista Robotyk

ACCREA Engineering ‐ rozwijające się biuro inżynieryjno‐projektowe, tworzące zaawansowane konstrukcje robotyczne ‐ poszukuje ludzi pełnych pasji, zafascynowanych robotyką, do pracy przy
projektach związanych z . robotyką medyczną i społeczną, na stanowisko:

Specjalista Robotyk

Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

● programowanie mikrokontrolerów STM32 w języku C
● projektowanie schematów i PCB
● projektowanie układów sterowania
● ścisła współpraca z zespołem mechaników, elektroników i . programistów
● sporządzanie dokumentacji (j.polski oraz j.angielski)

Oczekiwania:

● dobra znajomość języka C
● doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów
● doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi z rodziny Linux
● doświadczenie w pracy z systemami wersjonowania – git lub svn
● umiejętność czytania schematów elektronicznych
● umiejętność obsługi przyrządów warsztatowych (zasilacz, oscyloskop, generator, itp.)
● znajomość oprogramowania MATLAB i Simulink
● znajomość oprogramowania Autodesk EAGLE
● znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
● doświadczenie z komputerami jednopłytkowymi (Raspberry Pi, BeagleBone, itp.)
● umiejętność analizy działania gotowych układów oraz projektowania własnych
● dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
● komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
● kreatywność, umiejętność samodzielnej pracy
● gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
● umiejętność szybkiego zdobywania nowej wiedzy
● umiejętność dokumentowania kodu i postępów prac
● samodoskonalenie i rozwój zawodowych umiejętności

Oferta:

● umowa o pracę
● atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
● praca w międzynarodowym środowisku, przy wysoce innowacyjnych projektach
● przykładowy projekt: http://skiddyrobot.com/
● możliwa realizacja przemysłowego doktoratu
● udział w międzynarodowych konferencjach związanych z robotyką

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: jobs@accrea.com.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833, ze zm.)

Poszukujemy również kandydatów na poniższe stanowiska:

O autorze