[LAUREACI KONKURSU] Wygrali płytkę rozwojową LPC8N04 obsługującą NFC

W marcu Farnell element14 ogłosił w naszym portalu konkurs, w którym nagrodami były płytki rozwojowe LPC8N04 obsługujące NFC.

Laureatami konkursu zostali:

Mariusz Filipowiak     Etteplan Poland Sp. z o.o.

Wojciech Stodulny    H.Cegielski-FPS

Łukasz Bittner            ZF TRW

Dariusz Polanowski   KGHM

Tomasz Smolarek      GlobalLogic

Farnell element14 wyśle nagrody do laureatów po nawiązaniu kontaktu z nimi.

Przypomnijmy, że płytka rozwojowa LPC84N04 zapewnia wydajny i elastyczny system rozwojowy dla innowacyjnych mikrokontrolerów LPC8N04 bazujących na obsługującym NFC rdzeniu Arm® Cortex®-M0+. Płytka może być używana z szerokim wachlarzem narzędzi rozwojowych, włączając w to zestaw MCUXpresso IDE. Do płytki dołączana jest przykładowa aplikacja na smartfony oraz oprogramowanie sprzętowe pozwalające użyć wbudowanej matrycy LED oraz głośnika za pomocą aplikacji demonstracyjnej z przewijaną wiadomością i opcją odtwarzania muzyki.

Część procesowa płytki LPC8N04 ze zintegrowaną anteną może zostać odłączona w celu umieszczenia w prototypie lub modelach weryfikujących koncepcję. Płytka obejmuje również wbudowaną sondę debugującą CMSIS-DAP, która jest obsługiwana przez większość zintegrowanych środowisk programistycznych IDE, więc prace rozwojowe można rozpocząć bez dodatkowych kosztów.

O autorze