[LOTERIA] Wygraj zestaw ATmega4809 Xplained Pro

Zestaw ewaluacyjny ATmega4809 Xplained Pro (ATmega4809-XPRO) to platforma sprzętowa do tworzenia prototypów aplikacji na mikrokontroler ATmega4809 AVR ® Wspierany przez zintegrowaną platformę deweloperską Atmel Studio, zestaw pozwala na łatwy dostęp do funkcjonalności ATmega4809, by w pełni zrozumieć jak zintegrować układ z własnym projektem.

ATmega4809 to kontroler zawierający 8-bitowy procesor AVR® z mnożnikiem sprzętowym. Pracuje przy częstotliwościach aż do 20MHz, posiada również pamięci typu Flash do 48KB, 6kB pamięci SRAM i 256 bajtów EEPROM. Układ jest produkowany w 48-pinowych obudowach. Seria wykorzystuje najnowszą technologię Core Independent Peripherals z funkcjami o niskim poborze mocy, w tym Event System, inteligentne urządzenia analogowe i zaawansowane urządzenia peryferyjne.

Zestaw testowy ATmega4809 Xplained Pro posiada wtyczkę kompatybilną z mikroBUS™ , pozwalającą na łatwe przyłączanie sensorów, serwomechanizmów lub interfejsów komunikacyjnych z bogatej oferty click board’ów MikroElektroniki. Zestawy rozszerzeń Xplained Pro oferują dodatkowe urządzenia peryferyjne, które rozszerzają funkcje płyty i ułatwiają tworzenie własnych projektów.

Seria zestawów testowych Xplained Pro MCU zawiera wbudowany debugger (EDBG) eliminujący potrzebę korzystania z zewnętrznych narzędzi, by zaprogramować bądź debugować ATmega4809. Zestaw obsługuje dodatkowe urządzenia peryferyjne, umożliwiające rozszerzenie funkcji płytki o zestawy Xplained Pro i mikroBUS™ MikroElektroniki.

Aby wygrać ATmega4809 Xplained Pro (ATmega4809-XPRO) wejdź na stronę http://page.microchip.com/mikroATmega.html i wypełnij formularz.

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia są przyjmowane do 7 lutego 2019 włącznie.
  4. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez przedstawicieli firmy Microchip do 22 lutego 2019.
  5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez firmę Microchip po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.

O autorze