Firma Tespol na XIX Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów Automaticon 2013

Firma Tespol na XIX Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów Automaticon 2013

Firma Tespol zapowiedziała swój udział w XIX Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów Automaticon 2013, które odbędą się w dniach 19-22 marca 2013 na terenie Centrum EXPO XXI (Warszawa Wola, ul. Prądzyńskiego 1). Lokalizacja firmy Tespol na targach: hala 3, stoisko K23.

Targi Automaticon są od 18 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów. Osoby odwiedzające targi mogą wziąć udział w licznych seminariach tematycznych. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Tespol Sp. z o.o. jest firmą polską, będącą autoryzowanym przedstawicielstwem czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych. Firma zapewnia kompleksową ofertę produktów oraz usług w zakresie najnowocześniejszych technologii i systemów pomiarowych, łączności oraz nadajników RTV następujących producentów, z którymi związana jest wieloletnimi umowami serwisowymi i dystrybutorskimi: Tektronix, Rohde&Schwarz, Fluke, Keithley, Spectracom, SkyLine. Profil działalności firmy, a zwłaszcza współpraca z sektorem wojskowym i służbami ochrony państwa, sprawiły, iż Tespol posiada pion Ochrony Informacji Niejawnych i kancelarię tajną. Pracownicy współpracujący z sektorem wojskowym, legitymują się poświadczeniem bezpieczeństwa osobowego do poziomów tajne i poufne. Ponadto Tespol posiada koncesję MSWiA na obrót towarami o zastosowaniu militarnym.

 

O autorze