Pobierz czwartą część e-booka z tłumaczeniami artykułów RAQ

Prezentujemy już czwartą część e-booka, w którym zebraliśmy tłumaczenia artykułów RAQ, czyli w wolnym tłumaczeniu „Rzadko zadawanych pytań”. Artykuły z tej serii podejmują ciekawe i nietypowe problemy inżynierskie, w prosty i przystępny sposób prezentując ich rozwiązania. Teksty opisują zróżnicowane zagadnienia, na różnym poziomie zaawansowania, co oznacza, że każdy entuzjasta elektroniki znajdzie w nich coś dla siebie.

Artykuły z serii RAQ ukazują się na portalu Analog Dialogue już od 2005 roku. Polskie wersje tekstów publikujemy u nas już od 2016 roku. Naszym pierwszym tłumaczeniem był tekst „Jak wybrać precyzyjny wzmacniacz operacyjny? Zaufaj Złotowłosej”. W tym czasie ukazało się na portalu ponad 50 tłumaczeń. Zachęcamy do śledzenia portalu, gdzie cały czas ukazują się nowe artykuły w języku polskim.

Niniejsza publikacja to już czwarta broszurka z serii. Początkowo ukazywały się one w wersji drukowanej i były dystrybuowane na targach, wydarzeniach i szkoleniach odbywających się pod egidą Analog Devices. Wraz z nadejściem pandemii podjęliśmy decyzję o digitalizacji projektu i publikacji w formie e-booka. W związku z tym zachęcamy także do pobrania pierwszej części broszury, drugiej części broszury, a także trzeciej części broszury. W nich znajdą państwo tłumaczenia artykułów, które ukazywały się z poprzednich latach.

Oczywiście publikacja ukazała się również w wersji drukowanej. Będzie ona dostępna na największych krajowych targach elektronicznych. Podejdź do stanowiska Analog Devices i zapytaj o broszurkę RAQ.

Pobierz czwartą część e-booka z najlepszymi artykułami z serii RAQ w tłumaczeniu na język polski

    O autorze