LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Lekka i szybka przemysłowa drukarka etykiet firmy Brother

Lekka i szybka przemysłowa drukarka etykiet firmy Brother

Firma Brother zaprezentowała najnowszą  przemysłową drukarkę etykiet stworzoną z myślą o profesjonalistach dla których ważna jest jakość, niezawodność oraz trwałość tworzonych oznaczeń. P-touch E100VP to poręczne i szybkie urządzenie, które oferuje specjalne funkcje do druku najpopularniejszych typów etykiet, w tym 168 najczęściej używanych symboli elektrycznych i telekomunikacyjnych.

P–touch E100VP to lekka (ważąca zaledwie 390g – bez baterii i kasety z taśmą), przenośna drukarka etykiet klasy przemysłowej, przeznaczona dla pracowników zajmujących się utrzymaniem infrastruktury technicznej, w tym elektryków i elektroinstalatorów. Model oferuje szereg funkcji, dzięki którym każdy użytkownik może  drukować czytelne etykiety do wygodnego oznaczania m.in. kabli i powierzchni płaskich. P–touch E100VP jest wyposażony w wyraźny graficzny wyświetlacz LCD oraz specjalną klawiaturę numeryczną, dzięki którym jego obsługa jest intuicyjna i szybka. Urządzenie jest dostępne w komplecie z praktycznym futerałem, w którym mieści się dołączony zasilacz sieciowy oraz materiały eksploatacyjne, takie jak taśmy do zadruku.

Model P-touch E100VP oferuje wysoką prędkość druku, która wynosi  20 mm na sekundę. To aż 1,5 raza szybciej w porównaniu z podobnej klasy modelami konkurencji.  Urządzenie jest kompatybilne z taśmami  o szerokości: 3.5, 6, 9 i 12 mm.

Atrament termiczny w taśmach TZe do drukarek etykiet firmy Brother znajduje się między dwoma ochronnym warstwami PET (folii poliestrowej). Takie rozwiązanie zabezpiecza wydruk przed działaniem cieczy, tarcia, temperatury, chemikaliów i światła słonecznego. Wytrzymałość  taśm potwierdzają przeprowadzone przez producenta liczne testy wytrzymałościowe w trudnych warunkach. Taśmy TZe są dostępne w wielu różnych kolorach i rozmiarach.

Oprócz szerokiej gamy taśm TZe, dostępne są również specjalistyczne taśmy do użytku przemysłowego. Opracowana przez firmę Brother technologia Flexible-ID sprawia, że taśma tego typu idealnie nadaje się do oznaczania zakrzywionych powierzchni. Przy jej wykorzystaniu można etykietować m.in. poszczególne żyły przewodu, powierzchnie cylindryczne, rury i kanały PVC oraz pręty i tuleje. Taśma może być umieszczana zarówno na czystych, jak i nierównych, szorstkich powierzchniach, takich jak malowany metal, powierzchnie malowane proszkowo, szafki rozdzielcze czy krosownice.

Autor: Brother