Nowe biuro firmy Evatronix SA w Bydgoszczy

Nowe biuro firmy Evatronix SA w Bydgoszczy

Firma Evatronix SA poinformowała o otworzeniu swojego nowego biura w Bydgoszczy przy ulicy Kijowskiej 44–46.

Ułatwienie kontaktu z firmą oraz zapewnienie pełnej obsługi w całym zakresie oferowanych usług i produktów to zadanie priorytetowe firmy Evatronix SA.

Każdy Klient, obecny i przyszły, może liczyć na maksymalnie wygodny dostęp do oferty oraz kompetentne konsultacje techniczno-handlowe. Doradcy firmy Evatronix SA nie tylko proponują najbardziej odpowiednie rozwiązania, ale także pomagają rozwiązać bieżące kwestie eksploatacyjne.

Oferta

  • W zakresie systemów CAD/CAM podstawą oferty Evatronix SA jest HyperMill firmy Open Mind, znajdujący zastosowanie w wykonywaniu narzędzi i form, w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym, a także w… jubilerstwie i medycynie.
  • Jako Silver Partner firmy Autodesk, Evatronix SA oferuje rozwiązania dla przemysłu oparte o program AutoCAD.
  • Evixscan3D to produkowany przez Evatronix SA efektywny i dokładny skaner 3D oparty na technologii światła strukturalnego.
  • Evatronix SA oferuje najnowocześniejsze, programowe i sprzętowe narzędzia EDA. Sztandarowym produktem jest tu Altium Designer – zintegrowany pakiet narzędzi do kompleksowej realizacji projektów PCB i FPGA oraz oprogramowania wbudowanego dla systemów mikroprocesorowych. Od 1995 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Altium w Polsce.
  • Evatronix SA dostarcza wysokiej jakości obwody drukowane PCB.

O autorze