Nowy dystrybutor firmy Altium w Polsce

Z dniem 1 października 2013 firma Computer Controls Sp. z o.o. uzyskała status autoryzowanego reselera (dystrybutora) firmy Altium. Firma oferuje całą gamę produktów Altium, w tym oprogramowanie Altium Designer, Altium Vault, TASKING oraz płyty NanoBoard i inne produkty dedykowane do współpracy z oprogramowaniem Altium Designer.

Firma świadczy również wsparcie techniczne oraz oferuje szkolenia, zarówno dla obecnych jak i przyszłych użytkowników oprogramowania Altium.

Computer Controls Sp. z o.o. jest częścią szwajcarskiego holdingu Computer Controls/HT- Eurep Group, obejmującego zasięgiem działania Szwajcarię oraz kraje Europy Wschodniej. Firma zajmuje się dystrybucją aparatury pomiarowej, specjalizowanych komponentów elektronicznych i oprogramowania oraz usługami w obszarze wysokich technologii. Computer Controls AG w Szwajcarii została założona w 1971 roku, a w obecnej formie działa od 1991 roku i jest wiodącym dystrybutorem komponentów oraz aparatury pomiarowej. Computer Controls Sp. z o.o. w Polsce została założona w 2013 roku i pełni rolę centrum kompetencyjnego holdingu dla Europy Wschodniej.

O autorze