LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Zestaw rozwojowy firmy Microchip ułatwiający projektowanie systemów sterowania gestami w przestrzeni trójwymiarowej

Zestaw rozwojowy firmy Microchip ułatwiający projektowanie systemów sterowania gestami w przestrzeni trójwymiarowej

Firma Microchip Technology wprowadza na rynek nowy zestaw rozwojowy MGC3130 Development Kit Hillstar dla systemów sterowania gestami w przestrzeni trójwymiarowej (3D). Zestaw ten umożliwia projektantom krok po kroku, łatwe projektowanie systemów sterowania gestami i śledzenia pozycji w przestrzeni 3D z wykorzystaniem układu MGC3130 oraz elektrod firmy Microchip, spełniających specyficzne wymagania przestrzenne.

Układ MGC3130 jest pierwszym na świecie jednoukładowym rozwiązaniem do śledzenia i wykrywania gestów i ruchów dłońmi w przestrzeni trójwymiarowej. Zestaw rozwojowy Hillstar jest kompletnym systemem dla układu MGC3130, składającym się z modułu MGC3130 i płytki PCB z elektrodami. Wraz z kilkoma dodatkowymi rozwiązaniami projektowymi, oprogramowaniem z graficznym interfejsem użytkownika Aurea oraz modułem mostka interfejsów I2C na USB, zestaw rozwojowy Hillstar umożliwia łatwe wykonywanie projektów z układem MGC3130 w różnych konfiguracjach.

Zastosowana w układzie MGC3130 technologia GestIC zapewnia szeroki zakres zastosowań na wielu rynkach, w tym komputerowym (np. laptopy, klawiatury, urządzenia wejściowe), oświetlenia (np. wyłączniki i systemy sterowania oświetlenia), elektronicznego sprzętu powszechnego użytku (np. systemy audio, drukarki i kopiarki), oraz samochodowym (np. systemy sterowania wnętrz samochodowych). Zestaw rozwojowy Hillstar pozwala projektantom zintegrować w swoich aplikacjach innowacyjną i wiodącą w branży technologię firmy Microchip, w możliwie najkrótszym czasie.

Zestaw rozwojowy Hillstar (cena: 179 USD) jest już dostępny w sprzedaży. Dodatkowe informacje znajdują się na internetowej stronie producenta.

Dystrybutorem Microchip w Polsce jest firma Future Electronics, ul. Panieńska 9, 03–704 Warszawa, http://www.futureelectronics.com.

Autor: Microchip