Nowa aplikacja mobilna dla użytkowników przekaźników Panasonic

Nowa aplikacja mobilna dla użytkowników przekaźników Panasonic

Firma Panasonic dostarczyła użytkownikom swoich przekaźników PhotoMOS nowe, dosyć nietypowe narzędzie. Mowa o aplikacji dla urządzeń mobilnych zawierającej kompletny katalog tych elementów i pomagającej w ich doborze.

Półprzewodnikowe przełączniki PhotoMOS łączą zalety tranzystorów MOSFET i charakterystyki typowych przełączników elektromechanicznych, dając ciche, wolne od odbić i łuków przełączanie, niski prąd upływów i stabilną rezystancję w stanie włączenia oraz izolację optyczną między wejściem a wyjściem. W ofercie Panasonic znaleźć można kilkaset modeli PhotoMOS, dostępnych w różnych wersjach obudów, spośród których trudno może być wybrać optymalny produkt do danego zastosowania.

Aplikacja PhotoMOS zawiera cały katalog omawianych przełączników i pozwala szybko i wygodnie dobrać przełącznik PhotoMOS najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb. Ma ona prosty, intuicyjny interfejs z trzema opcjami: dla użytkowników, konstruktorów oraz osób odpowiedzialnych za zakupy i pozwala wyszukiwać wg specyfikacji, rodzaju obudowy lub numeru modelu. PhotoMOS jest dostępna dla urządzeń z systemem Android w wersji 3.1 i nowszych oraz iOS 5.0 i nowszych (działa na urządzeniach: iPhone, iPad, iPod touch).

Aplikację można bezpłatnie pobrać za pośrednictwem wirtualnych sklepów: App Store i Google play.

Więcej informacji: Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.

O autorze