LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Moduły Acrich2 w wersji do samodzielnego montażu

Moduły Acrich2 w wersji do samodzielnego montażu

Firma Seoul Semiconductor wprowadziła do swojej oferty nową wersję modułów oświetleniowych Acrich2, przeznaczoną do samodzielnego montażu.
Moduły Acrich2 składają się z zestawu diod LED typu MJT oraz specjalizowanych układów scalonych i pozwalają na realizację systemów oświetleniowych zasilanych napięciem zmiennym, podłączanych bezpośrednio do sieci energetycznej. Do tej pory były dostępne w postaci złożonych płytek, przygotowanych do montażu w obudowie i podłączenia do prądu.
Teraz koreański producent daje projektantom większą swobodę, jeśli chodzi o kształt modułów i dostarcza je w formie zestawu elementów do samodzielnego montażu. Zestaw obejmuje wysokonapięciowe diody LED zrealizowane w technologii Multi-Junction oraz układ Acrich Integrated Circuit, realizujący prostowanie i sterujący diodami.
Zbudowane na podstawie zestawu moduły oświetleniowe można zasilać napięciami AC od 100 do 277 V. Moduły Acrich2 cechują się niskimi interferencjami elektromagnetycznymi oraz niskim THD, przy zachowaniu bardzo wysokiego współczynnika mocy. Układ AIC jest dostępny także w wersji z zaimplementowanym inteligentnym przyciemnianiem.
Warto przypomnieć, że niedawno powstał nowym model 10-watowego modułu Acrich2, osiągającym sprawność do 140 lm/W.
Więcej informacji: Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.