Transfer Multisort Elektronik otwiera nowe biuro w Hiszpanii

Firma Transfer Multisort Elektronik otworzyła biuro w stolicy Hiszpanii – Madrycie. Jest to już szósty oddział zagraniczny spółki, która obecna jest także w Czechach, Słowacji, Rumunii, Niemczech i na Węgrzech.

Siedziba biura znajduje się pod adresem:

Transfer Multisort Elektronik S.L.U.

Calle Rejas, 2

Oficina 16

28821 Coslada (Madrid)

Decyzja o założeniu kolejnej spółki jest istotną częścią strategii firmy Trasnfer Multisort Elektronik, która zakłada dalszy rozwój działalności na rynkach europejskich. Pracownicy hiszpańskiego biura TME będą odpowiedzialni przede wszystkim za wspieranie lokalnych klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych oraz fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej.

 

O firmie Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Transfer Multisort Elektronik, istniejący od 1990 roku, jest obecnie jednym z największych europejskich dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 300 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach. TME oferuje przeszło 115 000 komponentów elektronicznych od znanych, światowych producentów, które dystrybuuje do 96 krajów świata.

O autorze