LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Farnell element14 ogłosił zwycięzców dorocznej nagrody przyznawanej przez użytkowników społeczności element14

Użytkownicy portalu dla inżynierów element14 wyłonili zwycięzców dorocznej nagrody Member Awards. Spośród wielu innowacyjnych technologii oraz inspirujących projektów opisanych w 2013 roku, członkowie społeczności poprzez głosowanie wybrali pięciu zwycięzców w kategoriach: Produkt Roku, Technologia Roku, Projekt Roku i Użytkownik Forum Roku.

W kategorii Produkt Roku członkowie społeczności wybrali płytkę ewaluacyjną Cypress PSoC4 Pioneer Kit. Jest to łatwa w użyciu, niedroga platforma sprzętowa umożliwiająca konstruktorom tworzenie unikatowych rozwiązań z wykorzystaniem układów PSoC4. W kategorii Technologia Roku nagrodzono komputer jednopłytkowy i druk 3-wymiarowy, dwie technologie, które wielokrotnie pojawiały się w postach umieszczanych na forum element14 oraz na blogach.

W kategorii Projekt Roku zwyciężył Pi Camera in Space opracowany przez Dave Akermana. Urządzenie dało możliwość podglądu podróży balonem meteorologicznym i wykonało zapierające dech w piersiach fotografie.

W ostatniej kategorii – Użytkownik Forum Roku – nagrodzono Shabaza Yousafa, który jest członkiem społeczności od maja 2011 roku. Od tamtego czasu stworzył 27 blogów, które zostały odwiedzone blisko 94 tys. razy. Yousaf regularnie uczestniczy w dyskusjach oraz komentuje zawartość publikowaną przez użytkowników społeczności. Po przyznaniu mu nagrody powiedział – Zawsze czytam wasze komentarze i jestem szczęśliwy mogąc się od was uczyć. Tytuł Użytkownik Forum Roku przyznawany jest osobom, które wniosły znaczący wkład w działalność społeczności element14 – od zgłaszania złożonych projektów w konkursach, poprzez udzielanie fachowych porad innym użytkownikom forum, do sugestii zmian mających na celu poprawę współpracy pomiędzy członkami społeczności.

Dodatkowe informacje na temat nominacji do nagród i zwycięzców są dostępne na stronie element14 Community Member Awards.