Szkolenie Altium Designer PCB

Firma Computer Controls, dystrybutor Altium w Polsce, zapowiedziała zorganizowanie szkolenia „Altium Designer – Projektowanie  PCB”. Szkolenie odbędzie się w dniach 26 – 28 lutego 2014 r. w siedzibie Computer Controls w Bielsku-Białej, ul. Budowlanych 1.

Prezentowany kompleksowy kurs Altium Designer PCB obejmuje cały cykl projektowania obwodu drukowanego, począwszy od schematów, a skończywszy na przygotowaniu dokumentacji produkcyjnej. Kurs dedykowany jest zarówno dla nowych jak i obecnych użytkowników, pragnących podnieść swoje umiejętności. Szkolenie Altium Designer PCB podzielone jest na tzy bloki tematyczne: środowisko pracy, edytor schematu, edytor PCB. Program szkolenia dostępny jest tutaj.

Kurs prowadzi Adam Adamcewicz  – ekspert z ponad 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu elektroniki oraz 10 letnią praktyką w prowadzeniu szkoleń z oprogramowania Altium/Protel. 

Cena szkolenia to 1200 zł + 23% VAT za osobę, obejmuje również materiały szkoleniowe, wyżywienie, parking. Na życzenie pośredniczymy również w rezerwacji noclegów. Rejestracji uczestnictwa w szkoleniu można dokonywać korzystając z formularza.

O autorze