Szkolenie z zakresu wykorzystania sieci komputerowych i Internetu w oparciu o układy scalone i moduły firmy Wiznet

Europejski dystrybutor elementów elektronicznych – Transfer Multisort Elektronik (TME) zorganizuje bezpłatne szkolenie z zakresu wykorzystania sieci komputerowych i Internetu w oparciu o układy scalone i moduły firmy Wiznet.

Szkolenie organizowane przez firmę TME, która jest oficjalnym dystrybutorem firmy Wiznet – producenta rozwiązań komunikacyjnych opartych o sieć Ethernenet/Internet/WiFi, odbędzie się 5 marca w Warszawie oraz 6 marca w Katowicach. Tematyka seminarium obejmować będzie m.in. wprowadzenie do podstaw technologii TCP/IP oraz prezentację najnowszych układów scalonych i modułów Wiznet. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla inżynierów-konstruktorów zainteresowanych możliwościami implementacji produktów Wiznet do swoich aplikacji.

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres seminarium@tme.pl do 02.03.2014 r. podając dane kontaktowe osób chcących wziąć udział w szkoleniu oraz miejsce szkolenia. Seminarium jest bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim przez inżynierów-specjalistów z Korei i Niemiec.Więcej informacji oraz agenda spotkania znajdują się na stronie internetowej TME.

O autorze