Warsztaty Altium Vault

W dniach 1 oraz 3 kwietnia 2014 firma Computer Controls zorganizuje „Warsztaty Altium Vault” poświęcone zarządzaniu dokumentacją projektową i komponentami w programie Altium Designer w oparciu o technologię Altium Vault.

W trakcie szkolenia omawiane będą problemy związane z zarządzaniem dokumentacją w projektowaniu elektroniki oraz nasze rozwiązania oparte na technologii Altium Vault. Przedstawiona zostanie zarówno teoria, jak i praktyczne przykłady konfiguracji systemu. Eksperci podpowiedzą, jak uniknąć typowych błędów oraz przekażą uczestnikom doświadczenia z wdrożeń w firmach, które już korzystają z takich systemów. Szkolenie poprowadzi p. Robert Huxel – specjalista w dziedzinie zarządzania dokumentacją z firmy Altium.

Harmonogram:

  • 09.30-10.00 Rejestracja i przygotowanie stanowisk
  • 10.00-15.30 Warsztaty Altium Vault
  • 12.00-13.00 Lunch

Lokalizacja:

  • 01.04.2014 – Warszawa, Centrum Konferencyjne Myślnik, ul.Powsińska 64
  • 03.04.2014 – Bielsko-Biała, Computer Controls Sp. z o.o., ul.Budowlanych 1

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla klientów firmy Computer Controls i posiadaczy oprogramowania Altium z ważną subskrypcją. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zainteresowane osoby proszone są o rejestrację poprzez formularz kontaktowy. W temacie zgłoszenia proszę wpisać wybrane miasto.

O autorze