LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Webinarium „Zarządzanie bibliotekami z Altium Component Vault”

11 i 23 września 2014 r. odbędzie się webinarium „Leverage your Library Management with Altium Component Vault”. Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest bezpłatne.

Altium Vault stanowi podstawę systemu zarządzania danymi projektowymi firmy Altium. Zapewnia bezpieczną platformę do przechowywania danych projektowych dla programu Altium Designer, śledzenia zmian, zarządzania cyklem życia i wersjami, wielokrotnego wykorzystania danych oraz powiązanie bazy komponentów z łańcuchem dostaw.

Component Vault przechowuje bibliotekę komponentów powiązaną z aktualizowanymi w czasie rzeczywistym danymi z łańcucha dostaw, jak ceny czy dostępne ilości u dostawcy lub na magazynie. Zapewnia dostęp do informacji o statusie i cyklu życia komponentu dla każdego członka zespołu projektowego. Dzięki temu, projektanci, menadżerowie, czy osoby odpowiedzialne za zamówienia, mogą zwiększyć swoją wydajność, zredukować koszty i szybciej dostarczyć produkt na rynek.

Kluczowe korzyści:

  • Kontrola statusu komponentów, aby w projektach były stosowane zaaprobowane, bieżące wersje
  • Zarządzanie cyklem życia komponentów
  • Łącze do dystrybutorów czy firmowej bazy danych lub systemu ERP poprzez interfejs ODBC
  • Narzędzie wyszukiwania komponentu „gdzie użyty”

Component Vault pomaga w osiągnięciu celów projektowych oraz umożliwia wszystkim osobom, zaangażowanym w proces projektowy utrzymać integralność komponentów, bez ograniczania ich innowacyjności i produktywności.