Profesjonalne oprogramowanie do projektowania elektroniki w ofercie firmy Evatronix

Oprogramowanie OrCAD i Allegro to nowości, dzięki którym Evatronix SA podnosi na nowy poziom swoją ofertę w zakresie efektywnego wsparcia projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych.

Wśród funkcjonalnych zalet oprogramowania OrCAD i Allegro, które zadecydowały o wprowadzeniu do oferty firmy Evatronix produktów firmy Cadence Design Systems, znajdują się m.in.:

  • Szybkość działania – kod programu został zoptymalizowany pod kątem szybkiego przetwarzania danych nawet na komputerach o stosunkowo niewielkiej mocy obliczeniowej.    
  • Ergonomia – projektanci zadbali o to, by każdą czynność użytkownik mógł wykonać w programie przy możliwie najmniejszej liczbie kliknięć i przesunięć myszy.    
  • Przejrzyste reguły DRC  – przedstawione w formie tabeli, łatwe do zorganizowania reguły bez kwerend, zapewniające dużą pewność eliminacji błędów projektowych dzięki DRC.    
  • Pełne wsparcie dla projektowania HighSpeed.    
  • Organizacja bibliotek – każdy element to oddzielny plik, co przekłada się na szybsze działanie i mniejsze zużycie zasobów komputera.

Systemy OrCAD i Allegro wyróżniają się bardzo wysoką skalowalnością, co pozwala dopasować funkcjonalność oprogramowania do aktualnych potrzeb użytkownika. Otwarta architektura zapewnia uniwersalność, pozwalającą na precyzyjne dopasowanie systemu do aktualnych potrzeba projektowych.

Najlepszym sposobem na zapoznanie się z możliwościami rozwiązania OrCAD i Allegro jest skorzystanie z bezpłatnej wersji Lite, oferującej pełną funkcjonalność.

Bliższe szczegóły można znaleźć na stronie internetowej firmy Evatronix.

Podczas jesiennego Roadshow przedstawiciele firmy Evatronix będą prezentować nie tylko najnowsze oprogramowanie OrCAD i Allegro, lecz także pełną ofertę w zakresie rozwiązań EDA.

O autorze