LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

26 . Światowe Branżowe Targi Komponentów, Systemów i Zastosowań Elektroniki – electronica 2014

W dniach 11 – 14  listopada 2014 r. na monachijskich terenach targowych Messe München już po raz 26. będą miały miejsce Światowe Branżowe Targi Komponentów, Systemów i Zastosowań Elektroniki – electronica 2014. Targi electronica to wiodąca platforma biznesowa, która jest bezkonkurencyjna na międzynarodowej arenie. electronica jest wydarzeniem ukierunkowanym na kluczowe technologie i stawia na pierwszym miejscu nowe trendy, dzięki czemu zapewnia uczestnikom globalną orientację we wszystkich gałęziach przemysłu elektronicznego. Zaletą targów electronica jest fakt, że skupiają one wystawców z całego świata, ze wszystkich gałęzi branży elektronicznej. Wystawcy targów, jako eksperci z branży elektronicznej, zaoferują uczestnikom ciekawe oferty, odpowiednie produkt y i rozwiązania z zakresu systemów wbudowanych, technologii bezprzewodowej, medycznego sprzętu elektronicznego oraz MEMS.

O randze targów świadczyć mogą statystyki: Podczas targów electronica w 2012 roku odnotowano ponad 73.000 odwiedzających ora z 2.669 wystawców. Organizatorzy przeznaczyli dla wystawców 12 hal targowych o łącznej powierzchni wystawienniczej 143.000 m?. Fakt, że aż 89% odwiedzających targi stanowią decydenci firm odzwierciedla wysoką pozycję targów electronica w przemyśle. 97% odwiedzających targi electronica 2012, oceniło to wydarzenie jako dobre i znakomite. 94% odwiedzających widzi korzyści z wizyty na targach electronica w odniesieniu do wykonywanej działalności zawodowej. 96% odwiedzających zamierza ponownie uczestniczyć w targach , a 93% odwiedzających widzi bardzo duże korzyści w porównaniu do innych imprez i targów.

Na podkreślenie zasługuje również bogaty i profesjonalny program ramowy towarzyszący targom w postaci sympozjów, seminariów, paneli dyskusyjnych i prezentacji. Przed dwoma laty w konferencjach i forach wzięło udział równo 7.000 uczestników. W 2014 roku zaplanowano: trzy międzynarodowo obsadzone konferencje, pięć forów, jeden publiczny CEO Round Table i ponad 200 wykładów – tak wiele doświadczenia, wiedzy i kompetencji nie spotka się nigdzie indziej. Pełna oferta programu ramowego dostępna jest tutaj.

Oferta tematyczna tegorocznych targów electronica to: półprzewodniki, elementy pasywne, wyświetlacze, czujniki, systemy wbudowane, zasilanie, płyty okablowane, inne nośniki połączeń i EMS, elektronika samochodowa, elektromechanika / peryferia systemowe, bezprzewodowe technologie komunikacyjne, Electronics Design ( ED / EDA ), elementy systemu, systemy micronano, Smart Energy Solutions, sensoryka, pomiary i badania, usługi.

W tym roku na targach electronica nie zabraknie również polskich firm. Nasz kraj reprezentowany będzie m.in. przez firmy: Assel, Elproma Elektronika, Fot-Art BIS, Interphone Service, LAB-EL Elektronika Laboratoryjna, Maritex PHP, POLFER Inductive Components Inc., Printor, Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY, Relpol, Telzas, Tewa Electronics Group, Transfer Multisort Elektronik, Wamtechnik Ltd., ZPI Indel.

Informacje od wystawców: