Conrad Business Supplies na targach electronica 2014

Na  tegorocznych targach electronica w Monachium firmie Conrad Business Supplies będzie przyświecało hasło „Odkryj przyszłość”. Na stoisku o powierzchni 180 m2 pojawią się zarówno prezentacje na żywo najnowszych technologii oferowanych przez firmę, fascynujące zabawy interaktywne, jak i możliwość wygrania nagród dla odwiedzających. Kulminacją obecności firmy Conrad na targach electronica będzie bankiet, który odbędzie się w czwartkowy wieczór 13 listopada.

SOS electronics – należąca do Grupy Conrad firma, która specjalizuje się we wspieraniu klientów w krajach Europy Środkowej, otrzyma specjalną powierzchnię na stoisku Conrad. Będzie można również spotkać brytyjską część firmy – Rapid Electronic. Obie firmy wzbogaciły wiedzę, doświadczenie i asortyment produktów firmy Conrad na rynku dystrybucji komponentów oraz wniosły znaczące doświadczenie lokalne w zakresie wsparcia klientów.

Ważne miejsce na stoisku Conrad zajmie nowy i innowacyjny zestaw startowy WunderBar Internet of things (IoT – Internet Przedmiotów): pokazy na żywo pozwolą gościom zrozumieć, co można osiągnąć dzięki WunderBar oraz zaprezentują olbrzymi potencjał IoT. Inne prezentacje na żywo będą dotyczyły najnowszych produktów i innowacji spośród licznych marek własnych z takich obszarów jak technika pomiarowa, zestawy rozwojowe oraz komponenty elektroniczne.

Kolejną atrakcją Conrad podczas targów electronica będzie skanowanie 3D, które pozwoli gościom stworzyć swój własny skan w postaci „minibliźniaka 3D” oraz umożliwi wygranie minidrukarki 3D. Ponadto w każdy dzień targów wszyscy odwiedzający będą mogli wygrać zestaw rozwojowy WunderBar dzięki konkursowi o Złoty Talon, nawiązujący do słynnej powieści Roalda Dahla „Charlie i fabryka czekolady”.

Wreszcie, by podkreślić znaczenie hasła „Odkryj przyszłość”, na stoisku firmy Conrad zagości wpływowy futurolog Sven Gábor Jánszky. Wygłosi on wykład „2025 – jak będziemy żyć w przyszłości”.

Najświeższe informacje można znaleźć na stronie internetowej.

O autorze