LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Nowe złącza w rodzinie SPEC Pak

 

Firma Anderson Power Product poszerzyła ofertę złączy SPEC Pak o nowe modele wyposażone w styki FMLB przeznaczone do pracy ze średnimi prądami i napięciami. Dzięki nowym stykom, złącza SPEC Pak można wykorzystywać w czteroliniowych systemach trójfazowych o napięciach do 600 VAC i prądach do 80 amperów.

Nowe złącza SPEC Pak są bardzo elastyczne – można je zaadaptować do różnych potrzeb, wybierając konfigurację styków. Użyte styki typu First Mate Last Break (jako pierwszy łączy się styk ochronny) mogą współpracować z przewodami o przekroju od 6 do 10 AWG (13.3 mm² do 5.3 mm²).

Nowe złącza mogą obsługiwać do czterech linii średnioprądowych o takim przekroju oraz do ośmiu dodatkowych linii pomocniczych o przekroju 12 – 24 AWG (3.31 – 0.205 mm²), które mogą służyć np. do transmisji danych w sieciach Ethernet, CAN czy Profibus. Styki dla linii średnioprądowych mają oznaczenia kolorystyczne ułatwiające montaż i zapobiegające pomyłkom.

SPEC Pak to rodzina złączy zamkniętych w obudowach typu Sealed Power for Environmental Conditions, przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, także w zupełnym zanurzeniu w wodzie. Nowe złącza SPEC Pak przeznaczone na średnie prądy i napięcia, jak wszystkie produkty z tej serii cechują się stopniem ochrony IP68 oraz są odporne na promieniowanie UV, chemikalia i otwarty ogień.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie producenta.

Dystrybutorem produktów Anderson Power Product w Polsce jest firma Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.