TME na targach electronica 2014

Targi electronica w Monachium są wydarzeniem na skalę światową dla branży elektronicznej. W kolejnej edycji nie mogło zabraknąć firmy TME – obecnej w tym wydarzeniu już od 2004 roku!
Na 143 000 m² zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania w dziedzinie elektroniki – sprzęt i komponenty, oprogramowanie oraz kompletne systemy i aplikacje.
W poprzedniej edycji targów electronica wzięło udział prawie 2 700 wystawców z 49 krajów, z czego 63% to wystawcy zagraniczni. Hale wystawiennicze gościły 73 051 odwiedzających, wśród których aż 47% przyjechało z zagranicy.
W tym roku TME przewidziało dla odwiedzających chwilę odpoczynku i oderwania od gonitwy po stoiskach – specjalną grę z nagrodami!
TME na targach electronica: hala A6, stoisko 114.

IC-Link by imec dołącza do TSMC 3DFabric® Alliance: zaawansowane pakowanie oraz innowacje w chipach 3D
Sieć Badawcza Łukasiewicz otwiera Centrum Kompetencyjne Sztucznej Inteligencji w Katowicach
element14 Community ogłasza konkurs na projekty w dziedzinie inteligentnego transportu 




