Nowe reflektory Khatod dla diod LED

 

Firma Khatod rozszerza swoją ofertę o nową linię reflektorów dla diod LED, przeznaczonych do oświetlania powierzchni magazynowych i sklepów, nazwaną Stock & Shop Lenses. Reflektory te przeznaczone są do współpracy z trzydziestoma typowymi diodami średniej mocy i znajdą zastosowanie w pomieszczeniach o wysokim suficie, w których wykorzystuje się przemysłowe obudowy do lamp.

Reflektory Stock & Shop Lenses dostępne są w trzech wersjach różniących się kątem świecenia: z soczewkami dającymi wąski strumień asymetryczny (w jednym kierunku), podwójny asymetryczny (w dwóch kierunkach) lub rozpraszającymi, świecącymi szeroko, mocno po bokach i słabiej w centrum. Ta ostatnia wersja sprawdzi się dobrze w pomieszczeniach z półkami po obu stronach alejek, oświetlając je wyraźnie, ale nie oślepiając przechodzących osób. Warto zaznaczyć, że reflektory mają małe straty, ich sprawność wynosi ponad 85%.

Stock & Shop Lenses mają wymiary 279.4 x 62 x 11/13 mm i wykonane są z PMMA (szkła akrylowego). Na zamówienie dostępne także są z gotowymi płytkami PCB do celów testowych.

Są to już kolejne reflektory firmy Khatod przeznaczone do pracy z diodami LED, m.in. po opisywanych już na stronach dystrybutora ciekawych seriach LYRA, Nactus czy PIXEL.

Dystrybutorem produktów Khatod w Polsce jest firma Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.

O autorze