LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Nowe modele przemysłowych dysków SSD Apacer

Firma Apacer, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na przemysłowe dyski SSD, wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele takich urządzeń, wyposażone w interfejs SATA3.0. Wszystkie nowe modele są wykonane z użyciem wytrzymałych kości pamięci flash, zapewniających stabilną pracę w szerokim zakresie temperatury i odporność na długotrwałe działanie promieni słonecznych.

Nowe dyski SFD 18SH-M, zgodne z normą JEDEC MO-297 oraz mSATA H1-M, zgodne z normą MO-300, dostępne są w wersjach o pojemności od 16 do 256 GB i cechują się szybkością ciągłego odczytu i zapisu wynoszącą odpowiednio 515 i 180 MB/s.

Celem zwiększenia bezpieczeństwa danych, firma Apacer ulepszyła stosowany dotychczas w dyskach mechanizm kodów korekcyjnych ECC, zwiększając ich rozmiar do 72 bitów na kilobajt. Aby zapewnić większą energooszczędność i żywotność, oba nowe modele dysków obsługują też protokół sygnalizacyjny DEVSLP (Device Sleep), używany w każdej minucie pracy, nawet po wejściu w tryb standby. Oba modele wyposażone są też w znane z innych produktów Apacer mechanizmy równoważenia zużycia oraz zarządzania blokami, a także wbudowane funkcje ATA Secure Erase i S.M.A.R.T. oraz obsługę komendy TRIM.

Oba nowe modele dysków współpracują też z nagrodzonym Taiwan Excellence Award oprogramowaniem monitorującym SSDWidget, pozwalającym obserwować stan pracy dysków w czasie rzeczywistym w różnych strefach czasowych i regionach świata.

Na zamówienie firma Apacer dostarcza też wodo- i pyłoszczelne powłoki, zapewniające stopień ochrony IP57.

Szczegółowe informacje o nowych dyskach można znaleźć na stronach firmy Apacer: SFD 18SH-M, mSATA H1-M.

Dystrybutorem produktów Apacer w Polsce jest firma Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.