TME dystrybutorem firm LITEON Optoelectronics, JST oraz SMC

Firma TME została dystrybutorem firm LITEON Optoelectronics, JST (Japanese Solderless Terminals) oraz SMC.

LITEON Optoelectronics to jeden z wiodących producentów optoelektroniki na świecie, który od 1975 roku dostarcza najwyższej jakości produkty. LITEON Optoelectronics posiada w swoim portfolio szeroką gamę elementów oświetlenia: od diod małej mocy (w obudowach: 5630, 3014, 2835), po wysokiej mocy diody COB.

JST jest jednym z największych producentów złącz elektronicznych i elektrycznych na świecie, który oferuje szeroki zakres systemów połączeniowych. Oferta JST obejmuje m.in.: złącza do płytek drukowanych, interfejsowe, przewód-przewód, końcówki kablowe, terminale, przewody i narzędzia do zastosowań w elektronice powszechnego użytku, elektrotechnice, oświetleniu, telekomunikacji, przemyśle samochodowym i AGD. Wszystkie produkty JST cechuje zaawansowanie technologiczne i niezawodność oraz wysoka jakość potwierdzona licznymi certyfikatami.

Siedziba koncernu SMC mieści się w Tokio, w Japonii, gdzie spółka jest notowana na giełdzie. Poprzez spółki zależne i partnerów dystrybucyjnych obsługuje klientów w 78 krajach. Dzisiaj do globalnego zespołu zalicza 16 000 wysoko wykwalifikowanych pracowników. W ofercie firmy TME znajdują się m.in.: napędy, zawory i wyspy zaworowe, złącza i przewody, przygotowanie powietrza, elementy elektroniczne, elementy podciśnieniowe i akcesoria.

O autorze