Ulepszenia platformy transakcyjnej Farnell element14

Firma Farnell element14 zaktualizowała swoją internetową platformę transakcyjną, przygotowując się na rozwój w przyszłości oraz zapewniając sobie elastyczność niezbędną do szybkiego wzrostu i dalszych inwestycji.

Z uwagi na to, że ponad 60% sprzedaży w Europie firma realizuje online, dodanych zostało wiele innowacyjnych funkcji, stworzonych w celu ułatwienia procesu składania zamówienia oraz lepszego dopasowania go do potrzeb klientów firmy.

Przygotowane w oparciu o opinie klientów nowe funkcje usprawniają całość procesu składania zamówienia — od wyszukiwania części po znajdowanie dodatkowych informacji i przeglądanie. Inne ważne usprawnienia to między innymi: szybsze wyszukiwanie oraz możliwość porównania produktów, a także dostęp do rozszerzonych informacji i zasobów związanych z produktem; usprawniony proces płatności, ułatwiający i przyspieszający ostatni etap składania zamówienia; oraz opcje personalizacji, takie jak dodawanie elementów do ulubionych czy konfiguracja wielu adresów dostawy celem przyspieszenia procesu składania kolejnych zamówień.

Aby pomóc klientom w jak najlepszym wykorzystaniu zaoferowanych usprawnień i ograniczyć potencjalne problemy związane z tą zmianą, Farnell element14 udostępnił samouczek wideo przedstawiający nowe funkcje (można go znaleźć tutaj).

O autorze