Conrad na targach Embedded World 2015

Embedded World to miejsce, w którym spotyka się społeczność deweloperów, programistów i elektroników. Jako największe na świecie targi w swoim rodzaju, Embedded World są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla wszystkich zainteresowanych zastosowaniem, rozwojem, a także zakupem podzespołów, oprogramowania, usług i narzędzi z zakresu technologii embedded.

Każdego roku targi i konferencja Embedded World w Norymberdze oferują całej społeczności możliwość uzyskania informacji na temat nowości produktowych i zapewniają pole do wymiany oraz rozwoju cennych kontaktów. Około 900 wystawców prezentuje najnowsze rozwiązania: od elementów konstrukcyjnych, podzespołów i kompletnych systemów, poprzez systemy operacyjne, oprogramowanie i sprzęt, aż do usług obejmujących wszystkie aspekty systemów wbudowanych.

W tegorocznych targach Embedded World nie zabraknie firmy Conrad. Ważne miejsce na stoisku firmy zajmą pokazy na żywo, które zaprezentują olbrzymi potencjał najnowszych produktów i innowacji spośród licznych marek własnych z takich obszarów jak technika pomiarowa, zestawy rozwojowe oraz komponenty elektroniczne.

Dzięki rejestracji na stronie embeddedworld.conrad.com, można otrzymać darmowy bilet wstępu na targi Embedded World 2015. W tym celu wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

O autorze