JM elektronik z Atmelem na targach Embedded World 2015

Spotkaj się z JM elektronik na Embedded World 24-26. lutego 2015 r. w Norymberdze. Jako oficjalny dystrybutor Atmela JM elektronik będzie wspierał swojego dostawcę w prezentacji najnowszych bezprzewodowych rozwiązań przeznaczonych na rynek Internet of Things (IoT).

Targi Embedded World to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży elektronicznej w Europie. Pojawiają się na niej najwięksi światowi producenci i dystrybutorzy elektroniki. W tym również Atmel, na którego stoisku będzie można spotkać się z ekspertami JM elektronik – oficjalnego dystrybutora na rynek Polski.

W tym roku gorącym tematem będą rozwiązania dedykowane na rynek Internet of Things. W tym zakresie Atmel może pochwalić się szeregiem układów począwszy od komponentów służących przetwarzaniu i łączności, po sensory, zabezpieczenia i oprogramowanie. Dużą zaletą jest wsparcie produktów bogatym środowiskiem programistycznym i ekspertyzą doradców technicznych, w szczególności pochodzących od partnera – firmy JM elektronik.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Atmela na Embedded World 2015 i umówienie się na spotkanie z ekspertem JM elektronik pod adresem atmel@jm.pl.

O autorze