Webinaria poświęcone CST STUDIO SUITE 2015

Firma Computer Simulation Technology (CST) zapowiedziała cykl webinariów towarzyszący premierze nowej wersji pakietu CST STUDIO SUITE 2015. Jest to środowisko wspomagające projektowanie (EDA) przeznaczone do symulacji mikrofal, fal radiowych i badania kompatybilności oraz interferencji elektromagnetycznych. Podczas webinariów zostaną przedstawione nowe dostępne funkcje i narzędzia.

Webinaria z serii CST STUDIO SUITE 2015 zostaną poprowadzone przez ekspertów. Każde z webinariów odbędzie się dwukrotnie w danym dniu, aby mogły w nim uczestniczyć osoby z różnych stref czasowych. Na rzeczywistych przykładach zostaną omówione następujące zagadnienia:

24. marca (wtorek): Nowe funkcjonalności EDA oraz EMC/EMI w CST STUDIO SUITE 2015

Aby zapewnić poprawne działanie urządzeń w pobliżu innych systemów, inżynierowie muszą zadbać o integralność sygnałów i zasilania, kompatybilność elektromagnetyczną (EMC) i redukcję interferencji elektromagnetycznych (EMI). Podczas tego webinarium zostaną zaprezentowane najnowsze funkcjonalności i udoskonalenia programu, które ułatwiają pracę nad symulacjami EMC/EMI – zarówno na poziomie elementów, jak i całego systemu.

25. marca (środa): Nowe funkcjonalności dla symulacji mikrofal i fal radiowych w CST STUDIO SUITE 2015

CST STUDIO SUITE stało się standardowym narzędziem w wielu obszarach zastosowań – w mikrofalach, częstotliwościach radiowych i optyce. W trakcie tego webinarium zostaną przedstawione nowe funkcje wprowadzone w wersji 2015, a także symulacja urządzeń elektromagnetycznych i systemów hybrydowych.

26. marca (czwartek): Nowe funkcje CST STUDIO SUITE – symulacja na niskich częstotliwościach

Liczba systemów, które pracują na niskich częstotliwościach jest bardzo duża – silniki, czujniki, transformatory, przełączniki i hamulce to tylko niektóre z nich. Podczas tego webinarium zostaną zaprezentowane nowe funkcje CST STUDIO SUITE 2015 pomocne w modelowaniu tych urządzeń.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej firmy CST. Tam też można dokonać rejestracji.

O autorze