Atmel Tech On Tour przyjeżdża do Polski!

Dołącz do światowego cyklu szkoleniowego Atmela – Atmel Tech On Tour – który w tym roku zawita do Warszawy i przekonaj się na własne oczy jak działają najbardziej zaawansowane technologie bezprzewodowe dedykowane na rynek Internet of Things (IoT). Wszystko pod hasłem „Secure Hello World”, które odnosi się do rozwiązań Atmela w zakresie zabezpieczeń WiFi i uwierzytelniania krypto.

Inżynierowie aplikacyjni firmy Atmel zaprezentują możliwości najnowszych układów WINC1500/WILC1000 dedykowanych pod rynek IoT. Uczestnicy nabędą praktycznych umiejętności obsługi układów, także w przypadku komunikacji z mobilnymi urządzeniami takimi jak smartfon lub tablet.

Wiele czasu poświęcone zostanie na tematykę związaną z bezpieczeństwem. Uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności pozwalające im realizować bezpieczną transmisję danych wraz z uwierzytelnianiem.

Szkolenia są bezpłatne i będą prowadzone w języku angielskim. JM elektronik, oficjalny partner firmy Atmel w Polsce, zaprasza do rejestracji zainteresowanych technologią mobilną inżynierów, konstruktorów oraz pracowników działów R&D. Pierwszeństwo w udziale mają partnerzy JM elektronik.

Szkolenie odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie. Zgłoszenia możliwe są na oficjalnej stronie Atmela lub pod adresem atmel@jm.pl.

O autorze