LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Silicon Labs i Digi-Key organizują konkurs projektowy „Your IoT”

Silicon Labs we współpracy z Digi-Key ogłosiły konkurs na projekt systemu dla internetu przedmiotów (IoT). Jest on skierowany do projektantów, którzy chcą tworzyć pionierskie, inteligentne i energooszczędne urządzenia elektroniczne. W konkursie, którego pełna nazwa to „Your IoT Connected World” mogą wziąć elektronicy konstruktorzy o różnym poziomie umiejętności, od profesjonalistów projektujących systemy wbudowane do niedzielnych elektroników-hobbystów.

Konkurs trwa do 17 lipca. 15 finalistów zostanie wybranych na podstawie głosów osób odwiedzających stronę konkursu. Następnie eksperci z Silicon Labs i Digi-Key wyłonią spośród nich trzech zwycięzców. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 3 sierpnia.

Każdy ze zwycięzców będzie mógł wybrać dowolne podzespoły z oferty Silicon Labs, o wartości do 10,000 USD. Mogą to być mikrokontrolery, układy komunikacji bezprzewodowej, czujniki, narzędzia ewaluaycjne i inne – wszystko, co pozwoli zrealizować pomysły IoT i wprowadzić je na rynek w postaci komercyjnych produktów.

Wszystkie projekty IoT muszą zawierać mikrokontroler firmy Silicon Labs. Każdy z uczestników powinien załączyć fotografie i krótką prezentację swego projektu w formie pliku wideo.

Autor: Silicon Labs