LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Warsztaty dotyczące symulacji elektromagnetycznych 3D

Firma CST – Computer Simulation Technology AG wraz z firmą ROHDE & SCHWARZ zaprasza na organizowane wspólnie Warsztaty, które odbędą się 6 maja 2015 r. w Warszawie.

Warsztaty CST pozwalają inżynierom zajmującym się badaniami i rozwojem produktów elektronicznych poznawać najnowsze techniki symulacji elektromagnetycznych 3D EM w projektowaniu elementów, podzespołów i urządzeń pracujących na częstotliwościach RF i mikrofalowych.

Nieodłącznym elementem Warsztatów jest uczestnictwo w prowadzonych na żywo symulacjach z użyciem CST STUDIO SUITE 2015.

Najbliższa edycja Warsztatów będzie obejmowała zastosowanie nowego produktu EMC STUDIO do symulacji zjawisk związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną EMC projektowanych urządzeń. Odpowiednie użycie symulacji elektromagnetycznych na etapie projektu znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów EMC na etapie badań prototypu.

Współorganizator Warsztatów firma ROHDE&SCHWARZ przedstawi nowy odbiornik EMC R&S ESR oraz inne nowości z zakresu pomiarów kompatybilności elektromagnetycznej.

Data i miejsce wydarzenia: 6 maja 2015 (środa), godz. 9:30 – 16:00, „Brama Zachodnia”, Wejście C, Al. Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa.

Dalsze informacje i wstępna agenda dostępne są na stronie internetowej firmy CST. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne, ale od każdego uczestnika wymagana jest rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona.

Osoby zainteresowane tą tematyką, ale nie mogące wziąć bezpośredniego udziału w seminarium, proszone są o kontakt na adres jarek.kwiatkowski@cst.com.

Autor: CST