LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Szkolenie organizowane przez TME i Microchip

Transfer Multisort Elektronik, jeden z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego i automatyki przemysłowej w Europie oraz firma Microchip Technology, wiodący producent układów analogowych, pamięci i mikrokontrolerów o architekturze RISC, zapraszają na wspólnie organizowane szkolenie.

Szkolenie jest skierowane do inżynierów – projektantów aplikacji i systemów wbudowanych zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w ofercie firmy Microchip. Celem szkolenia będzie omówienie nowości, wśród których będą m.in. rozwiązania w dziedzinie układów analogowych, prezentacja rozwiązań w zakresie łączności bezprzewodowej i przewodowej z wykorzystaniem interfejsów USB i Ethernet oraz przedstawienie nowych mikrokontrolerów 8-, 16- i 32-bitowych wraz z dedykowanymi im nowymi narzędziami programistycznymi (Microchip Code Configurator i MPLAB Harmony).

Szkolenie będzie prowadzone przez specjalistów z firmy Microchip w języku polskim.

Zgłoszenia rejestracyjne na to wydarzenie należy przesyłać do 08.05.2015 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin i miesce szkolenia

14.05 – Katowice, Hotel Qubus, ul. Uniwersytecka 13

15.05 – Warszawa, Golden Tulip Centre, ul. Towarowa 2

Szczegółową agendę szkolenia, jak również formularz rejestracji można znaleźć tutaj.

Autor: TME