Zaprezentuj projekt oparty na narzędziach kontrolno-pomiarowych firmy National Instruments i wygraj wyjazd na NIWeek lub LEGO MINDSTORMS!

Firma National Instruments (NI) umożliwia wystąpienie na najbardziej prestiżowym wydarzeniu NI – konferencji NIDays, która odbędzie się w Polsce 13 października 2015 r. Taką możliwość mogą otrzymać osoby, które stworzyły system kontrolno-pomiarowy wykorzystujący sprzęt lub oprogramowanie firmy NI. Jest to niepowtarzalna możliwość przedstawienia swojego projektu przed szeroką publicznością złożoną z inżynierów oraz naukowców.

Jakie korzyści przynosi udział w NIDays?     

  • Możliwość zaprezentowania swojej aplikacji przed szerokim gronem inżynierów i specjalistów    
  • Promocję poprzez kampanie marketingowe NI    
  • Stoisko wystawowe
  • Opublikowanie opisu aplikacji i jej zastosowań w materiałach marketingowych NI

Aby wystąpić na NIDays, należy przesłać drogą elektroniczną streszczenia o długości do 200 słów w języku angielskim i polskim do 1 czerwca 2015 roku.

W konkursie zostanie wyłoniony jeden zwycięzca z regionu Europy Środkowo-Wschodniej oraz jeden zwycięzca z Polski. Nagrodą dla zwycięzcy będzie:     

  • Zwycięzca w regionie Europy Środkowo-Wschodniej: Bilet wstępu dla jednej osoby na konferencję NIWeek 2016 w Austin, w Teksasie, odbywającą się w sierpniu 2016 roku, wraz z przelotem i zakwaterowaniem. (Firma NI dokona rezerwacji lotów i zakwaterowania.)     
  • Zwycięzca z Polski: LEGO® MINDSTORMS® EV3®

Zgłoszenia od firm uczestniczących w programie NI Alliance Partners będą rozpatrywane w osobnej kategorii. Nagrodzona zostanie jedna praca z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Nagrodą dla zwycięzcy będzie zestaw LEGO® MINDSTORMS® EV3®.

NIDays jest wielotematyczną konferencją poświęconą najnowszym technologiom, skierowaną do  inżynierów, naukowców oraz wykładowców. Wydarzenie to składa się z warsztatów, wystawy oraz  szczegółowych  sesji  teoretycznych  dotyczących  technologii  i  rozwiązań  NI,  stosowany ch przy  testowaniu,  sterowaniu  i pomiarach, a także demonstracji innowacyjnych zastosowań dla graficznego  projektowania systemów.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj.

O autorze