Digi-Key rozszerza funkcjonalność działów tematycznych na swoim portalu internetowym

Dystrybutor elementów elektronicznych Digi-Key Electronics w ramach aktualizacji swojego serwisu internetowego zaprezentował ulepszone rozwiązanie o nazwie TechZones. Są to działy tematyczne stworzone z myślą o przekazaniu inżynierom materiałów technicznych, treści związanych z konkretnym zastosowaniem oraz informacji o nowych produktach.

Digi-Key TechZones obejmują rozwiązania dla oświetlenia, odzyskiwania energii, zasilania, mikrokontrolery, czujniki i systemy komunikacji bezprzewodowej. Wyróżniony dział poświęcony oświetleniu zawiera kompilację materiałów o nowych produktach i łatwe w użyciu narzędzie wyboru elementów takich jak moduły LED i systemy oświetlenia – wyczerpujący przegląd wszystkich dostawców na rynku. Informacje o nowych produktach i elementach wszystkich producentów oświetlenia współpracujących z Digi-Key są teraz łatwo dostępne w jednym miejscu, dzięki czemu nie ma potrzeby odwoływania się do serwisów poszczególnych dostawców.

Nowe funkcjonalności TechZone dotyczącego oświetlenia:

  • Centralna baza danych wszystkich produktów oświetleniowych posortowanych według producenta, zastosowania i rodzaju elementu. Dzięki niej inżynierowie mogą łatwo odnaleźć najbardziej odpowiednie produkty i rozwiązania.
  • Sekcja modułów LED i systemów oświetleniowych zawiera najbardziej aktualne i innowacyjne systemy oraz moduły. Gotowe rozwiązania tego typu pozwalają uprościć projektowanie i skrócić jego czas, co przekłada się na szybsze wprowadzenie kompletnych produktów na rynek.
  • Przeglądarka produktów oświetleniowych Digi-Key pozwala projektantom szybko zapoznać się z elementami i wybrać odpowiednie produkty do realizacji systemów oświetleniowych. Dostępne kategorie obejmują diody LED, sterowniki, układy optyczne, układy odprowadzania ciepła, łącza i układy ochronne.

O autorze