Na podróż: zasilacz PowerCube ReWirable USB z 4 wtyczkami

Jeśli w trakcie wakacyjnych podróży zechce się skorzystać ze swojej ładowarki do laptopa lub telefonu komórkowego, może się okazać, że wtyczka ładowarki nie pasuje do stosowanego w danym kraju typu gniazdek i rozmowa telefoniczna lub używanie komputera jest niemożliwe.

Wtedy dobrze byłoby mieć ze sobą oferowany przez firmę Allocacoc pakiet zawierający jedną kostkę PowerCube ReWirable USB oraz 4 różne wtyczki pasujące do różnych typów gniazdek stosowanych na świecie.

PowerCube ReWirable USB zawiera 4 dodatkowe gniazda i dwa dodatkowe wyjścia USB. Pomimo kompaktowych rozmiarów urządzenia wtyczki nie będą o siebie zawadzać. Z tyłu znajduje się standardowy adapter IEC, który można podłączyć do dodatkowej wtyczki lub dowolnego innego kabla. Sam zestaw nie zawiera wtyczki tego typu.

Zestaw dodatkowych wtyczek do kontaktów dla PowerCube ReWirable oraz PowerCube USB zawiera cztery różne wtyczki stosowane w najbardziej popularnych regionach świata. I już nie ma problemu z dostępnością do źródła zasilania w podróży.

Dystrybutorem produktów Allocacoc  w Polsce jest Contrans TI Sp. z o.o., ul. Polanowicka 66, 51-180 Wrocław, http://www.contrans.pl, contrans@contrans.pl  

O autorze