LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Kompaktowa antena UHF RFID firmy PROMAG

W zastosowaniach, w których istotne znaczenie ma mały rozmiar czytnika RFID, trudno będzie znaleźć alternatywę dla modelu ANT800 firmy PROMAG (dywizji firmy GIGA-TMS).

Spełniającą normy odporności na kurz i wilgoć IP66 antenę można zainstalować na niewielkiej przestrzeni. Mierzy ona bowiem 25,6 cm na 26,6 cm i ma grubość 3 cm. Możliwy jest odczyt tagów RFID z odległości do 5 m. Antena obsługuje standardowe zakresy częstotliwości fal UHF (ang. Ultra High Frequency) 865-869 MHz na rynek amerykański i 902-928MHz na rynek europejski. Możliwe jest także zamówienie anteny obsługującej niestandardowe częstotliwości. Producent umożliwia nawet zmianę kierunkowości anteny na życzenie klienta. Wzmocnienie anteny wynosi około 9 dBi a impedancja wejściowa to 50 ?. Maksymalna moc wejściowa nie powinna przekraczać 10 W.

Głównym przeznaczeniem anteny jest zastosowanie w automatyzacji procesów kontroli dostępu lub sterowaniu automatycznym ruchem produktów. Można z powodzeniem stosować ją w niesprzyjających sprzętowi elektronicznemu warunkach – dopuszczalne temperatury pracy wynoszą od -30oC do +55oC a maksymalna wilgotność może wynieść 85%.

Więcej informacji: Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.