LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
IoT

[WEBINARIA] [Smart IoT] Cykl edukacyjny JM elektronik i Atmel

JM webinaria KV zglos sie

JM elektronik wraz ze specjalistami Atmel zaprasza na kolejny etap cyklu edukacyjnego Zostań Liderem Technologii Smart IoT. Już 22 września odbędzie się pierwsze webinarium o rodzinie mikrokontrolerów Atmel z rdzeniem Cortex-M0+ – SAM D20/21/10/11.
Zgłoszenia uczestnictwa w webinariach można dokonać pod adresem marketing@jm.pl z tytułem wiadomości: Webinaria Smart IoT. Przed webinariami zapraszamy do zapoznania się z artykułami traktującymi o układach, które będą omawiane na prezentacjach przez specjalistów Atmel. Linki do artykułów poniżej.

•    podstawowa rodzina Cortex-M0+: SAMD20,
•    Cortex-M0+ z interfejsem USB: SAMD21,
•    Cortex-M0+ w małych obudowach: SAMD/10/11,
•    najbardziej energooszczędny Cortex-M0+ na rynku: SAML21,

Kalendarium Webinariów

22.09: SAM D20/21/10/11
06.10: SAM C20/21 i SAM L21
13.10: Wybrane peryferia Cortex-M0+: komunikacja bezprzewodowa, przyciski pojemnościowe, LCD,
16.10: Cortex-M7 – wprowadzenie + peryferia

Cykl edukacyjny „Lider Technologii Smart IoT” JM elektronik z Atmelem

Cykl artykułów, webinariów i warsztatów pokaże bogactwo układów opartych o rdzeń Cortex-M0+ oraz Cortex-M7, dedykowanych dla rynku tzw. Internetu Rzeczy, czyli Internet Of Things (IoT).

Dynamiczny rozwój rynku elektroniki, a zwłaszcza segmentu zwanego Internet of Things (IoT), wymusił na producentach elementów elektronicznych wprowadzenie do oferty układów, które muszą spełniać wymagania poszczególnych aplikacji, w sposób bardziej indywidualny niż dotychczas. Dotyczy to głównie rynku mikrokontrolerów. Jednym z producentów, który odpowiedział na te nowe wymagania jest Atmel oraz jego platforma produktów oparta o Cortex-M0+ i Cortex M-7.

Cykl „Lider Technologii Smart IoT” zaczął się od szeregu publikacji, które omawiają poszczególne rodziny mikrokontrolerów pod kątem ich cech i funkcjonalności. Zaraz po nich następują webinaria prowadzone przez specjalistów producenta – firmy Atmel. Na zakończenie odbędą się szkolenia praktyczne – warsztaty dla osób najbardziej zainteresowanych tematem.

Pełną ofertę mikrokontrolerów Atmel można znaleźć na stronie oficjalnego dystrybutora – firmy JM elektronik – lub zapytać bezpośrednio w dziale handlowym sprzedaz@jm.pl

Autor: JM elektronik