Szkolenia Altium Designer

Computer Controls  Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Altium i oferuje profesjonalne warsztaty, treningi i seminaria, wspierając wysiłki przedsiębiorstw w osiąganiu wysokiej pozycji na burzliwym i konkurencyjnym rynku. Firma dysponuje doborową kadrą, dużym kapitałem wiedzy i wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej.

Przygotowana została oferta szkoleń otwartych, zamkniętych i konsultacji. Szkolenia realizowane w systemie otwartym przygotowywane są głównie jako warsztaty, w których udział może wziąć każdy zainteresowany daną tematyką.

Ideą szkoleń otwartych jest pogłębianie wiedzy, rozwijanie umiejętności, a także wymiana doświadczeń uczestników. Szkolenia zamknięte oferowane są na konkretne zapotrzebowanie klientów i dostosowywane do specyfiki firmy oraz aktualnych potrzeb uczestników.

Szkolenia organizowane są  w siedzibie firmy Computer Controls Sp. z o.o. w grupach od 4 do 8 osób lub na życzenie, w firmie klienta.

Oferta szkoleniowa z oprogramowania Altium obejmuje:

Altium Designer  Projektowanie PCB kurs kompleksowy            23-25 listopada i 16-18 grudnia

Altium Designer  Projektowanie PCB kurs zaawansowany          09-10 listopada i 07-08 grudnia

Altium Designer Projektowanie na FPGA                                    26-27 listopada

Kurs kompleksowy jest przeznaczony dla użytkowników, którzy są zaznajomieni z programem Altium Designer, pracowali bądź pracują na nim (w bieżącej lub w poprzednich wersjach), chcą rozszerzyć swoją wiedzę, bądź zamierzają wykorzystywać go profesjonalnie.

Omawiane są zagadnienia obejmujące cały proces tworzenia płytki PCB – od schematu, poprzez projektowanie PCB, na generacji danych wyjściowych kończąc – w formie niezbędnej do jego skutecznego wykorzystania w pracy.

Kurs zaawansowany jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników programu Altium Designer, pragnących poznać rozszerzone funkcjonalności programu, bądź funkcje nie omawiane na kursie kompleksowym.

W trakcie kursu omawiane są także zagadnienia czysto technologiczne i ich wpływ na sposób projektowania w Altium Designer.

Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie formularza kontaktowego.

O autorze