[Smart IoT] Zostań Liderem technologii Smart IoT – Warsztaty Atmel

JM elektronik wraz ze specjalistami Atmel zaprasza na warsztaty praktyczne stanowiące kolejny etap cyklu edukacyjnego „Zostań Liderem Technologii SMART IOT” (inicjujące ten cykl artykuły autorstwa specjalistów z firmy JM elektronik można znaleźć tu.
W czasie warsztatów będzie można od strony praktycznej poznać układy Atmel dedykowane na rynek Internet of Things (IoT), oparte na rdzeniu Cortex-M0+. Przewidziane są także zajęcia poświęcone komunikacji bezprzewodowej Bluetooth oraz 6LoWPAN.

Tematyka warsztatów
CZĘŚĆ I
Komunikacja Bluetooth z wykorzystaniem najnowszego modułu BTLC1000, sterowanego przez ultra low-power Cortex-M0+ – Wykład i zajęcia praktyczne.
CZĘŚĆ II
Komunikacja 6LoWPAN z wykorzystaniem single chip Cortex-M0+ ze zintegrowanym transceiverem 802.15.4 na 2.4 GHz. – Wykład i zajęcia praktyczne.
CZĘŚĆ III
Kryptografia – technologie dla IoT – Wykład.

Terminy zajęć
24.11.2015 Gdańsk
25.11.2015 Warszawa
26.11.2015 Poznań
27.11.2015 Katowice

Warsztaty mają limitowaną ilość miejsc, ze względu na możliwości organizacyjne, dlatego prosimy o jak najwcześniejsze zgłoszenia do uczestnictwa na adres szkolenie@jm.pl. Pod tym adresem również można otrzymać szczegółowe informacje co do miejsca i terminu szkolenia. Preferowane są osoby, które zgłosiły się do cyklu Smart IoT i brały udział w Webinariach.

O autorze