LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Minizłącza SBS dla prądu stałego

Amerykańska firma Anderson Power Products, mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji złączy elektrycznych, zaprezentowała nową serię swoich produktów, które odznaczają się niewielkimi gabarytami.

Piny złącza SBS mini pozwalają na przyłączenie dwóch przewodów elektrycznych o powierzchni przekroju od 0,75 do 4 mm2, którymi płynie prąd stały o natężeniu do 52 A i napięciu do 600 V. Końcówki męska i żeńska są bardzo ergonomiczne i zapewniają pewny i bezpieczny chwyt. Specjalne zatrzaski zapobiegają przypadkowemu rozłączeniu, a dzięki różnym kolorom złączy i ich unikalnym kształtom można zminimalizować ryzyko omyłkowego połączenia kabli o niewłaściwych parametrach przewodzonego prądu. Ma to szczególne znaczenie kiedy blisko siebie znajdują się różne źródła zasilania.

Seria SB firmy APP, produkowana nieprzerwanie od 1953 roku cały czas zaskakuje nowymi, bardziej wytrzymałymi projektami. Seria SBS Mini jest kolejną nową technologią mającą poprawić bezpieczeństwo i komfort użytkowania złączy nawet przy wysokich wartościach przewodzonego napięcia i natężenia.

Dystrybutorem produktów Anderson Power Products w Polsce jest firma Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.