Tespol – wygoogluj, zalajkuj, odwiedź na targach!

Firma Tespol Sp. z o.o. odświeżyła ostatnio swoją stronę internetową nadając jej nowoczesny wygląd i zmieniając jej organizację tak, aby maksymalnie ułatwić dotarcie do poszukiwanych informacji.

Nowości produktowe oraz wydarzenia z życia firmy można znaleźć także na niedawno otwartym profilu Tespolu na Facebooku.

Najnowsze produkty oferowane przez Tespol będzie można zobaczyć podczas XXII Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów Automaticon 2016, które odbędą się w dniach 1-4 marca 2016 na terenie Centrum EXPO XXI (Warszawa Wola, ul. Prądzyńskiego 1). Ekspozycja firmy Tespol znajdzie się na stoisku K19 w hali 3.

Targi Automaticon są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, integratorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Poza bogatą częścią wystawienniczą, podczas targów odbywają się seminaria oraz inne imprezy towarzyszące.

Oprócz Automaticonu, w najbliższym czasie Tespol będzie uczestniczyć także w konferencji MIKON 2016, która odbędzie się się w dniach 9-12 maja 2016 w Krakowie.

MIKON to największa polska impreza w branży mikrofalowej, szczycąca się ponad trzydziestoletnią tradycją oraz statusem konferencji międzynarodowej. Wydarzenie to organizowane jest co dwa lata, pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk oraz Institute of Electrical and Electronics Engineers IEEE.

Firma Tespol docenia też znaczenie rozpowszechniania aktualnej informacji technicznej wśród przyszłych inżynierów, dlatego organizuje prezentacje dla studentów na politechnikach w różnych miastach Polski. Wkrótce, 16 lutego, inżynierowie z Tespolu przeprowadzą prezentację pt „ABI Electronics System 8 – automatyzacja testów i weryfikacji uszkodzeń na płytkach PCB”. Prezentacja będzie miała miejsce w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Syrkiewicza 6 (Nowy Kisielin). Następnie Tespol weźmie udział w dniach otwartych Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, które odbędą się 23 lutego br. w budynku A-2 przy ul. Prof. Z. Szafrana 2 w Zielonej Górze.

Tespol Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielstwem czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych. Firma zapewnia kompleksową ofertę produktów oraz usług w zakresie najnowocześniejszych technologii i systemów pomiarowych, łączności oraz nadajników RTV następujących producentów, z którymi związana jest wieloletnimi umowami serwisowymi i dystrybutorskimi: Tektronix, Keithley, Rohde&Schwarz, Dewetron, MVG, LitePoint, Fluke, Sonel, Spectracom, ABI oraz CST. Profil działalności firmy, a zwłaszcza współpraca z sektorem wojskowym i służbami ochrony państwa, sprawiły, iż Tespol posiada pion Ochrony Informacji Niejawnych i kancelarię tajną. Pracownicy współpracujący z sektorem wojskowym legitymują się poświadczeniem bezpieczeństwa osobowego do poziomów tajne i poufne. Ponadto Tespol posiada koncesję MSWiA na obrót towarami o zastosowaniu militarnym.

Więcej informacji: Tespol Sp. z o.o., ul. Klecińska 125, 54-413 Wrocław, tel.: 71 783 63 60, 22 675 75 42, www.tespol.com.pl, https://www.facebook.com/TespolEngineering/?ref=bookmarks

O autorze