[WEBINARIUM] Infineon: rozwiązania dla automatycznych systemów sterowania drzwiami

 

Każdy budynek i gospodarstwo domowe zawiera wiele drzwi wewnątrz i na zewnątrz budynku: drzwi otwierane i rozsuwane, drzwi do garażu, zautomatyzowane bramy, ale też żaluzje. Dzięki automatyzacji drzwi te można wyposażyć w system, który będzie sterował procesem otwierania – unikając przypadkowego otwarcia, kontrolując szybkość i moment obrotowy drzwi, wykrywając obecność obiektów w pobliżu i realizując wiele innych funkcji. Automatyczne systemy sterowania drzwiami zawierają inteligentne czujniki, sterowniki silników, zasilacze i systemy zarządzania baterią, które pozwalają ograniczyć zużycie energii w każdej sytuacji.

Takie rozwiązania ma w swojej ofercie firma Infineon. Dzięki kompletnej ofercie przyrządów półprzewodnikowych może zaoferować rozwiązanie systemowe dla każdego produktu wymaganego przez klientów – od układów mocy, przez czujniki do systemów bezpieczeństwa. Produkty firmy Infineon pozwalają na tworzenie wydajnych systemów napędu, zabezpieczenie przed nieautoryzowaną aktualizacją oprogramowania czy wykorzystanie radarów pokrywających 16 razy większą powierzchnię nieruchomości, niż czujniki podczerwieni.

Uczestnicy webinarium

  • Poznają systemy automatycznego sterowania drzwiami i rolę firmy Infineon jako dostawcy podzespołów
  • Dowiedzą się, w jaki sposób Infineon wspomaga ofertę przyrządów półprzewodnikowych dla przemysłu dzięki płytkom demonstracyjnym, które zapewniają łatwe projektowanie i szybkie wprowadzenie produktu na rynek
  • Zrozumieją, w jaki sposób Infineon zapewnia wsparcie i pomoc techniczną dla klientów

Webinarium przeznaczone jest dla następujących specjalistów:

  • Inżynierów aplikacji
  • Pracowników marketingu
  • Kierowników sprzedaży
  • Specjalistów ds. marketingu technicznego
  • Działów zaopatrzenia

Webinarium jest bezpłatne, prowadzone będzie w języku angielskim. Odbędzie się 25 lutego 2016 o godz. 17:00.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

O autorze