LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Newsletter

Proszę czekać.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Wstecz
Aktualności

Dyski Toshiby SAS SSD klasy korporacyjnej już dostępne

Toshiba Electronics Europe ogłosiła dostępność nowych dysków półprzewodnikowych SAS SSD klasy korporacyjnej  do intensywnego odczytu z serii PX04SL. Serię PX04SL zoptymalizowano do obciążeń o intensywnym odczycie, takich jak w składowaniu danych, serwerach webowych, strumieniowaniu danych multimedialnych i wideo na żądanie (VOD).

Seria PX04SL dysków SAS eSSD jest zoptymalizowana do składowania danych, serwerów webowych, strumieniowania danych multimedialnych i wideo na żądanie. Seria PX04SL jest w stanie zaoferować najbardziej ekonomiczne rozwiązanie wśród dysków z generacji PX04S. Dyski z serii PX04SL są dostępne w pojemnościach 2 TB[1] oraz 4 TB i mogą być przydatne w organizacjach do minimalizacji całkowitego kosztu posiadania bez kompromisów w zakresie wydajności. Przy stabilnych parametrach odczytu losowego 270 000 IOPS[2] seria PX04SL pomaga w osiąganiu doskonałych wyników w zastosowaniach o intensywnym odczycie.

Aby zredukować problem „wąskich gardeł”, te dyski SAS SSD zapewniają wysoką gęstość składowania danych i wydajność ich przesyłania, co pozwala uzyskać wysokie parametry, niezawodność i trwałość, a przez to maksymalną skalowalność w zastosowaniu.

Dyski eSSD z serii PX04SL są już dostępne. Więcej informacji o linii wiodących na rynku dysków korporacyjnych SSD, HDD oraz SSHD firmy Toshiba można znaleźć na stronie www.toshiba.semicon-storage.com.

 


[1] Definicja pojemności: Toshiba definiuje megabajt (MB) jako 1 000 000 bajtów, gigabajt (GB) jako 1 000 000 000 bajtów i terabajt (TB) jako 1 000 000 000 000 bajtów.  Komputerowy system operacyjny raportuje pojemność pamięci za pomocą potęg liczby 2, definiując 1 TB  = 240 = 1 099 511 627 776 bajtów, przez co wskazywana pojemność jest niższa.  Dostępna pojemność pamięci (włącznie z przykładami różnych plików multimedialnych) będzie się różnić w zależności od wielkości plików, formatowania, ustawień, oprogramowania i systemu operacyjnego, np. firmy Microsoft, a także preinstalowanych aplikacji lub treści multimedialnych.  Rzeczywista pojemność po sformatowaniu może być inna.

[2] Prędkości odczytu i zapisu mogą być inne w zależności od współpracującego urządzenia, warunków odczytu i zapisu oraz wielkości pliku.

 

Autor: Toshiba
Tagi: news, Toshiba