Dyski Toshiby SAS SSD klasy korporacyjnej już dostępne

Toshiba Electronics Europe ogłosiła dostępność nowych dysków półprzewodnikowych SAS SSD klasy korporacyjnej  do intensywnego odczytu z serii PX04SL. Serię PX04SL zoptymalizowano do obciążeń o intensywnym odczycie, takich jak w składowaniu danych, serwerach webowych, strumieniowaniu danych multimedialnych i wideo na żądanie (VOD).

Seria PX04SL dysków SAS eSSD jest zoptymalizowana do składowania danych, serwerów webowych, strumieniowania danych multimedialnych i wideo na żądanie. Seria PX04SL jest w stanie zaoferować najbardziej ekonomiczne rozwiązanie wśród dysków z generacji PX04S. Dyski z serii PX04SL są dostępne w pojemnościach 2 TB[1] oraz 4 TB i mogą być przydatne w organizacjach do minimalizacji całkowitego kosztu posiadania bez kompromisów w zakresie wydajności. Przy stabilnych parametrach odczytu losowego 270 000 IOPS[2] seria PX04SL pomaga w osiąganiu doskonałych wyników w zastosowaniach o intensywnym odczycie.

Aby zredukować problem „wąskich gardeł”, te dyski SAS SSD zapewniają wysoką gęstość składowania danych i wydajność ich przesyłania, co pozwala uzyskać wysokie parametry, niezawodność i trwałość, a przez to maksymalną skalowalność w zastosowaniu.

Dyski eSSD z serii PX04SL są już dostępne. Więcej informacji o linii wiodących na rynku dysków korporacyjnych SSD, HDD oraz SSHD firmy Toshiba można znaleźć na stronie www.toshiba.semicon-storage.com.

 


[1] Definicja pojemności: Toshiba definiuje megabajt (MB) jako 1 000 000 bajtów, gigabajt (GB) jako 1 000 000 000 bajtów i terabajt (TB) jako 1 000 000 000 000 bajtów.  Komputerowy system operacyjny raportuje pojemność pamięci za pomocą potęg liczby 2, definiując 1 TB  = 240 = 1 099 511 627 776 bajtów, przez co wskazywana pojemność jest niższa.  Dostępna pojemność pamięci (włącznie z przykładami różnych plików multimedialnych) będzie się różnić w zależności od wielkości plików, formatowania, ustawień, oprogramowania i systemu operacyjnego, np. firmy Microsoft, a także preinstalowanych aplikacji lub treści multimedialnych.  Rzeczywista pojemność po sformatowaniu może być inna.

[2] Prędkości odczytu i zapisu mogą być inne w zależności od współpracującego urządzenia, warunków odczytu i zapisu oraz wielkości pliku.

 

O autorze