Developer Forum Battery Technologies – teraz w Polsce

Referent Panasonic

Już od 8 lat forum eksperckie organizowane w Aschaffenburgu (Niemcy) odnosi co roku sukces. Teraz postanowiono przenieść koncepcję forum na rynek Europy Środkowo-Wschodniej i zorganizować to cieszące się ogromną popularnością wydarzenie również w Polsce. 11 edycja Developer Forum Battery Technologies odbędzie się w Gliwicach.
Polska, zlokalizowana w centrum Europy, jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków środkowo-wschodnich, dlatego też właśnie w Polsce podczas trzech dni trwania forum specjaliści z całego świata będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii w rozwoju baterii i akumulatorów.

Seminarium Developer Forum Battery Technologies powstało przy założeniu, że informacje o najnowszych trendach w technologiach rozwoju będą trafiały wprost od ekspertów zarówno do przedstawicieli branży, jak i użytkownika końcowego. W Polsce uwaga będzie poświęcona technologiom w rozwoju baterii litowo-jonowych oraz bezpieczeństwu użytkowania i transportu baterii w oparciu o obowiązujące regulacje.

Podczas tegorocznego forum zostaną omówione następujące tematy:
•    Podstawy technologii litowo-jonowej
•    Przeszłość i przyszłość rynku bateryjnego
•    Chemia stosowana w ogniwach oraz porównanie technologii
•    Bezpieczeństwo użytkowania baterii oraz wymogi prawne dotyczące baterii
•    Produkcja baterii: dziś i jutro
•    Magazyny energii oraz pojazdy elektryczne

Część konferencyjna będzie prowadzona w języku angielskim, jednak organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na polski oraz z języka polskiego na angielski.

Uczestnicy Forum będą mieli okazję zdobyć informacje także od szerokiego grona wystawców, biorących udział w towarzyszącej dyskusjom ekspertów wystawie. Rozmowy przy stolikach wystawienniczych stanowią również doskonałą okazję do nawiązania nowych, ciekawych kontaktów biznesowych.

11. Developer Forum Battery Technologies odbędzie się w dn. 28-30 czerwca 2016 w Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ul. Stanisława Konarskiego 18B,
Więcej informacji oraz formularze rejestracyjne można znaleźć tu.

O autorze