LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

CST ogłasza przejęcie IdemWorks

Logo_of_Computer_Simulation_Technology_AG

Firma Computer Simulation Technology (CST) ogłosiła przejęcie IdemWorks, znanego w branży dostawcy narzędzi i usług z zakresu modelowania.

W wyniku przejęcia istnieje szansa na pogłębienie synergii między narzędziem do generacji makromodeli IdEM a symulatorem zjawisk elektromagnetycznych CST Studio Suite. Jest to istotne dla inżynierów zajmujących się wieloma różnymi zagadnieniami, takimi jak integralność sygnału i zasilania, czy weryfikacja kompatybilności elektromagnetycznej w systemach cyfrowych, radiowych i mieszanych. IdEM jest przyjaznym w obsłudze narzędziem do generacji makromodeli Spice dla połączonych struktur elektrycznych, takich jak obudowy, złącza, pola przelotek, nieciągłości w złączach płyty montażowej i kompletne systemy zasilania. W oparciu o odpowiedzi portów wyjściowych na pobudzenie wejścia, otrzymane z pomiarów lub symulacji, IdEM wyznacza dokładne i sprawdzone, pasywne i przyczynowe, szerokopasmowe modele obliczeniowe, które można wykorzystać w dowolnym środowisku symulacji obwodów do wiarygodnej analizy przejściowej i analizy AC.

Zespół IdemWorks ma wysokie kwalifikacje naukowe zorientowane na praktyczne zastosowania, co stanowi klucz do rozwiązywania trudnych zagadnień modelowania i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na rynek. Modele generowane przez IdEM zapewniają klientom szybkość, dokładność i stabilność. Firma ma ponadto wieloletnie doświadczenie w tworzeniu komputerowych narzędzi i konsultingu.

Dokonując tego przejęcie CST zyska dostęp do kompletnych technologii modelowania najwyższej jakości opartych o najlepsze dostępne algorytmy. Firma IdemWorks będzie kontynuować rozwój, sprzedaż i wsparcie dla swych narzędzi do modelowania, zachowując ciągłość działalności na rynku.

Autor: CST